ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 (099) 922-46-70

Послуги електрика

Потрібні послуги електрика?

Проблеми з електрикою виникають доволі часто, навіть якщо у Вашого будинку, офісу чи квартири новітній ремонт. Справа може бути як в поломці електроприладів, так і в проблемах з проводкою, розподільною коробкою чи електричною мережею.

Наші майстри-електрики виконають роботи будь-якої складності :
від ремонту розетки до встановлення електролічильника та монтажу електропроводки.

Ми пропонуємо найкращі умови співпраці!

Якщо у Вас невелике підприємство чи організація і в штаті немає електрика, то ми готові співпрацювати з Вами на постійній основі та забезпечити якісне та надійне обслуговування .

Чому краще викликати електрика-професіонала?

Зламати завжди легше, ніж полагодити. Навіть якщо Ви озброєтесь шкільними знаннями з фізики та порадами з книги « Сам собі електрик », то так і не матимете головного – навиків та професійних знань електрика-фахівця, відсутність яких може призвести до негативних наслідків.

Самостійно виконувати електромонтажні роботи ризиковано, адже навіть маленька помилка може стати фатальною. Тому варто з особливою обережністю ставитись як до Вашого здоров’я, так і до побутовових електричних приладів. Пам’ятайте, що ваше бажання зекономити може обійтися набагато дорожче ніж послуги електрика.

Викликати електрика варто навіть при дрібних поломках. Не варто залишати їх без уваги, адже легше усунути одиничну неполадку, ніж потім усувати масштаби її наслідків. Майстер електрик виконає свою роботу згідно з усіма нормами електробезпеки та не залишить Вам жодних причин для хвилювання.

Ми гарантуємо Вам високий рівень обслуговування, професійність наданих послуг,  оперативність виконання та відповідальність за зроблену роботу.

number_1

ЗРУЧНО

Щоб викликати сантехніка, ви витратите не більше п'яти хвилин.
number_2

ЯКІСНО

Достатній досвід роботи дозволяє добре справлятися з ремонтом сантехніки.
number_3

ОПЕРАТИВНО

Ми не змушуємо своїх клієнтів довго чекати нашого майстра.
number_4

ДОСТУПНО

В умовах сучасного ринку ми пропонуємо своїм клієнтам максимально комфортні умови.

+38 (099) 922-46-70 / +38 (096) 078 14 90