ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 (099) 922-46-70

Ремонт меблів

Меблі – це один з аспектів, що створює стиль всього інтер’єру. Сучасні, старовинні, антикваріат…всі меблі унікальні по-своєму і просто повинні красиво виглядати

Будь-які меблі прослужать дуже довго, якщо за ними правильно доглядати та вчасно ремонтувати. Ремонт меблів передбачає велику кількість послуг, які завжди можна замовити в сервісній службі «Твій вибір».

Що краще - придбати нові меблі чи ремонтувати зламані?

Буває, що старі меблі зроблені дійсно дуже якісно і з часом зовсім не втрачають своєї актуальності. Зазвичай, це стосується дерев’яних меблів. Тому перед тим, як купляти нові меблі, зроблені з дешевших та не таких якісних матеріалів, варто задуматись про ремонт старих. В більшості випадків, це буде доцільніше, якщо фраховувати фінансовий аспект.
Ремонт старих меблів завжди буде вигіднішим, якщо у Ваших планах немає покупки нових.

Ремонт корпусних меблів

До корпусних належать меблі, що складаються з окремих великих деталей. Це шафи-купе, комоди, столи і т.п. Головне завдання таких меблів – функціональність та створення затишку в домі. Якщо такі меблі зламалися чи пошкодились і більше не виконують свої функції, це не означає, що пора з ними прощатися.

Коли дерев’яні меблі мають міцну основу, то решту можна відновити та доробити, надаючи старим меблям нове життя.

Ремонт меблів в домашніх та офісних умовах

Навіть після невеликого терміну експлуатації меблі можуть втрачати свій початковий вигляд. Сервісна служба « Твій вибір» допоможе Вам врятувати свої меблі.

Ми допоможемо Вам відремонтувати кухонні меблі, адже вони відносяться до найдорожчих в квартирі, проте зношуються найшвидше.

Щодо офісного ремонту меблів, то рекомендуємо його робити при незначних поломках. Такі поломки ремонтуються легко, швидко та недорого. Оскільки офісні меблі - це в основному великі корпусні меблі, то складний ремонт є просто нерентабельним.

number_1

ЗРУЧНО

Щоб викликати сантехніка, ви витратите не більше п'яти хвилин.
number_2

ЯКІСНО

Достатній досвід роботи дозволяє добре справлятися з ремонтом сантехніки.
number_3

ОПЕРАТИВНО

Ми не змушуємо своїх клієнтів довго чекати нашого майстра.
number_4

ДОСТУПНО

В умовах сучасного ринку ми пропонуємо своїм клієнтам максимально комфортні умови.

+38 (099) 922-46-70 / +38 (096) 078 14 90