ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 (099) 922-46-70

Збирання меблів

Як не помилитися при зборі меблів?

Збір корпусних меблів багато хто не вважає складним завданням. Тому під час придбання шафи-купе, стола чи офісних меблів покупці без досвіду відмовляються від послуг кваліфікованих фахівців, покладаючись на свої сили та теоретичні уявлення про етапи роботи. Справді, при наявності необхідних інструментів, великого бажання зекономити та величезної кількості вільного часу, нова кухонна чи меблева гарнітура займе своє законне місце у Вашому інтрер’єрі. Та, на жаль, на практиці збирання меблів в домашніх умовах не така проста справа, як здається на перший погляд.

Складнощі виникають при необхідності підрізки, вкорочення та присадки елементів меблів. Трапляються випадки, коли надана виробником фурнітура не підходить або недостатньо якісна, а інструкція для збирання та встановлення меблів написана для професіоналів або взагалі відсутня.

Наші майстри завжди готові до неприємних ситуацій – браку, недокомплектації фурнітури чи деталей. Фахівці володіють усіма необхідними знаннями та інструментами для швидкого та якісного усунення технічних недоліків.

Навіщо звертатися до спеціаліста зі збору меблів?

Багато замовників відмовляються від послуг кваліфікованого майстра, вважаючи, що ціна на складання меблів в спеціалізованих сервісах занадто висока  і можна обійтися своїми силами за допомогою друзів і членів сім’ї. Але практика показує, що нерідко скупий платить двічі і після некваліфікованого аматора власникам доводиться звертатися до спеціалістів, щоб оплатити і розбирання меблів, і повторний правильний монтаж.

Цілком можливо, що для монтування стільця, тумби або столу можна обійтися своїми силами, але збирання кухонних меблів повинне проводитися професіоналами, оскільки в разі ненадійного кріплення і падіння шаф можуть постраждати Ваші рідні та близькі.

З особливою увагою варто поставитися до вибору збирача для шаф-купе або інших корпусних меблів. Навіть найдорожча і найрозкішніша стінка, зібрана «кривими руками» недосвідченого і дешевого майстра, буде виглядати неакуратно, непрезентабельно і через недоліки при встановленні, прослужить менше гарантованого терміну експлуатації.

Тому будьте розумними та не переплачуйте. Кваліфіковані майстри сервісної служби «Твій вибір» виконають Ваше замовлення якісно, швидко та за доступною ціною.

number_1

ЗРУЧНО

Щоб викликати сантехніка, ви витратите не більше п'яти хвилин.
number_2

ЯКІСНО

Достатній досвід роботи дозволяє добре справлятися з ремонтом сантехніки.
number_3

ОПЕРАТИВНО

Ми не змушуємо своїх клієнтів довго чекати нашого майстра.
number_4

ДОСТУПНО

В умовах сучасного ринку ми пропонуємо своїм клієнтам максимально комфортні умови.

+38 (099) 922-46-70 / +38 (096) 078 14 90